İmCard hizmetlerini kullanarak bize bilgilerinizi emanet ettiğinizi anlıyoruz. Verilerinizin korunduğundan emin olmak için çok çalışacağız. Aşağıda, bilgilerinizi nasıl yöneteceğimize ilişkin politika özetlenmektedir.

Kayıt işlemi sırasında verdiğiniz e-posta adresi kesinlikle özel olacak ve başka hiçbir kullanıcıya açıklanmayacaktır.

Kişisel bilgileriniz kimse görüntüleyemez.Dijital kartvizit olurduğunuzda karvizitini keşfete açmadığınız sürece qr taramalarınız dışında kartvizit bilgileriniz kimse ile paylaşılmaz. Kartvizitinizi keşfet aramalarına açmanız durumunda diğer kullanıcıların görmesini istemediğiniz iletişim bilgilerini kartvizit ayarlarından belirleyebilirsiniz.

Verileriniz satılamaz ve üçüncü sahışlar ile paylaşmayacağız.

Kişilerinize İşmedya mobil uygulamasından tek noktadan erişim ve yönetim sağlamak için cihazınızın yerel adres defteri verilerine erişim talep edeceğiz. Ancak, yerel adres defteri verilerinizi sunucularımızda toplamayacak, yedeklemeyecek veya depolamayacağız. Yerel adres defterinizi kaybederseniz, bizde olmadığı için imCard size bir kopya sunamayacaktır. Cihazınızda bulunan özellikleri veya herhangi bir üçüncü taraf çözümünü kullanarak yerel adres defterinizin yedeklerini almanız önerilir. Hizmetlerimizi nasıl kullandığınızla ilgili tanılama ve performans bilgilerini ve ayrıca herhangi bir çökme analizi ve günlük kaydı topluyoruz. Cihazınızın güvenlik izinlerinin izin verdiği şekilde, donanım cihaz markası ve modeli, işletim sistemi ve sürümü, cihaz dili, tarayıcı bilgileri, cihaz tanımlayıcıları ve IP adresi gibi cihaza özgü belirli bilgileri toplarız. Bu bilgiler, hizmetimizin size cihazınıza ve işletim sistemi platformuna uygun yerelleştirme ve ilgili işlevler gibi optimum bir kullanıcı deneyimi sağlamasına olanak tanır. Hizmetlerimizden herhangi biri için ödeme yapmanız durumunda, çeşitli uygulama mağazalarından veya diğer üçüncü taraf ödeme sağlayıcılarından ödeme bilgileri alabiliriz. Hangi bilgileri aldığımız hakkında bilgi için lütfen ilgili uygulama mağazaları ve ödeme sağlayıcıları ile iletişime geçin. Hizmetlerimizi sağlarken, özellikle web tabanlı hizmetlerde çerez kullanabiliriz.

İmCard'larınızda kullandığınız tüm fotoğraflar veya resimler sunucumuzda saklanır. Bir vCard'a atadığınız ilgili fotoğraf, vCard'ı onlarla paylaştığınızda bağlantılı kişinizle paylaşılacaktır. Paylaşılmayan başka hiçbir fotoğraf, bağlantılı kişileriniz tarafından kullanılamayacak. Fotoğraflarınızı herhangi bir dış tarafa sunmuyoruz. Bir fotoğrafı kaldırırsanız veya değiştirirseniz, eski fotoğraf artık sunucumuzda kullanılamayacaktır. Sonuç olarak, ihtiyacınız olması durumunda onu sizin için kurtaramayacağız.

Verilerinizi herhangi bir doğrudan pazarlama kampanyası için kullanmayacağız. Kayıt sırasında kullandığınız telefon numarası veya e-posta adresinde alabileceğiniz herhangi bir pazarlama veya promosyon materyali, iddia etse bile bizden olmayacaktır. Bu tür durumlarla karşılaşırsanız lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Tarafımızdan herhangi bir iletişim imCard mobil uygulaması üzerinden yapılacaktır.

Sizinle temasa geçmeyeceğiz. Sizden kişisel veya başka türlü herhangi bir bilgi istemek için sizinle iletişime geçmeyeceğiz. En önemlisi, herhangi bir şekilde para veya mali ödül istemek için sizinle iletişime geçmeyeceğiz. Premium hizmetlerimizi İmCard mobil uygulaması üzerinden satın alarak bize destek olabilirsiniz. Herhangi bir potansiyel sahtekarlıktan şüphelenir veya karşılaşırsanız, lütfen hemen bizimle iletişime geçin.

Verilerinizi herhangi bir harici tarafla gönüllü olarak paylaşmayacak veya sağlamayacak olsak da, ilgili yasalar uyarınca geçerli bir mahkeme emri altında ilgili makamlardan sizinle ilgili veri taleplerini iletebiliriz.